1402/01/02امروز :

مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان

Charity School Associon of Isfahan

سال تاسیس : 1378
شماره ثبت : 844
.
تاریخ انتشار: 1401/12/09
با مشارکت خیرین نیک اندیش، تفاهم‌نامه احداث ۴ فضای آموزشی در شهرستان چادگان امضا شد

با مشارکت خیرین نیک اندیش، تفاهم‌نامه احداث ۴ فضای آموزشی در شهرستان چادگان امضا شد
مراسم انعقاد تفاهم‌نامه احداث ۴ فضای آموزشی با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در شهرستان چادگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل نوسازی مدارس استان اصفهان، مراسم انعقاد تفاهم‌نامه احداث ۴ فضای آموزشی به همت خیریه حضرت مهدی (عج) و با مشارکت خیرین نیک اندیش در شهرستان چادگان برگزار شد.
مجید نسیمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان گفت: در این جلسه با مشارکت خیرین نیک اندیش تفاهم نامه سه مدرسه با ۱۹ باب کلاس درس و یک کارگاه هنرستانی منعقد شد. این ۴ فضای آموزشی شامل یک مدرسه ۶ کلاسه ابتدایی در شهر چادگان با زیربنای ۸۵۰ مترمربع می باشد که با مشارکت خیر نیک اندیش امیرحسین نم نبات ساخته خواهد شد.
وی افزود: یک مدرسه ۶ کلاسه دیگر در مقطع متوسطه اول با زیربنای ۸۵۰ مترمربع در شهر رزوه با مشارکت خیرمحترم مجید آذربایجانی و مدرسه ۷ کلاسه ابتدایی با زیربنای ۵۰۰ مترمربع در روستای معروف آباد توسط خیریه حضرت مهدی (عج) به نمایندگی از خیران و اهالی این روستا احداث خواهد شد که در این جلسه تفاهم نامه آن ها به امضا خیرین رسید.
نسیمی ادامه داد: یکی از کلاس های مدرسه روستای معروف آباد به دانش آموزان استثنایی اختصاص داده خواهد شد. مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: چهارمین تفاهم نامه نیز در شهر رزوه شهرستان چادگان توسط شورای اسلامی این شهر امضا گردید و این شورا ساخت یک کارگاه هنرستانی با زیربنای ۳۰۰ مترمربع در مدرسه حمزه سید الشهدای این شهر را بر عهده گرفت.
گفتنی است در این جلسه علاوه بر خیرین نیک اندیش و نمایندگان خیریه حضرت مهدی (عج)، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز، مدیر آموزش وپرورش شهرستان چادگان و جمعی دیگر از مسئولین نیز حضور داشتند.