1402/09/12امروز :

مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان

Charity School Associon of Isfahan

سال تاسیس : 1378
شماره ثبت : 844
.
تاریخ انتشار: 1402/07/06
دو مدرسه ۶ کلاسه که به همت خیر نیک اندیش مهندس مهدی هادی نصرآبادی احداث گردیده به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان اصفهان، در چهارمین روز از مهرماه ۱۴۰۲آیین افتتاحیه مدارس هادی ناحیه ۶شهر اصفهان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان،مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ،مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان ،فرماندار اصفهان، هادی نصرآبادی خیر مدرسه‌ساز و جمعی از خیران و مسئولین محلی برگزار شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در این آیین گفت: انسان‌های زیادی تمکن مالی دارند، اما همه آن‌ها خیر نمی‌شوند و از بین خیران نیز تمام افراد به سمت مدرسه‌سازی نمی‌روند؛ البته تمام کارهای خیر همچون جاده‌سازی، پل‌سازی، بیمارستان سازی و... خوب است اما هیچ‌یک مانند مدرسه نیست، زیرا در مدرسه انسان ساخته می‌شود.
 این مجتمع آموزشی شامل دو باب مدرسه ۶کلاسه است که به همت خیر نیک اندیش مهندس مهدی هادی نصرآبادی در زمینی به مساحت ۲۵۰۰متر مربع و درمجموع با زیربنای ۱۷۰۰متر مربع ساخته شده است. سالن اجتماعات، نمازخانه، آزمایشگاه، کارگاه و اتاق‌های اداری از جمله امکانات این مجتمع آموزشی است که با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.
گفتنی است در این مجموعه آموزشی و پرورشی، ۱۳۵۰متر مربع محوطه‌سازی و ۱۴۰متر دیوارکشی انجام شده است. زمین این واحد دو واحد آموزشی نیز توسط خیر محترم اهدا گردیده است.