1403/05/02امروز :

مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان

Charity School Associon of Isfahan

سال تاسیس : 1378
شماره ثبت : 844
.
تاریخ انتشار: 1403/03/23
با حضور وزیر آموزش و پرورش: افتتاح پروژه‌های خیرین مدرسه ساز همراه با کلنگ زنی بزرگترین هنرستان کشور در کاشان

مراسم کلنگ زنی اولین و بزرگترین مجتمع هنرستان های مرکز جامع مهارت آموزی کشور و بهره برداری از چندین پروژه آموزشی از جمله دبستان پسرانه شهید دکتر حسین امیر عبداللهیان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان، مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز، کلنگ زنی اولین و بزرگترین مجتمع هنرستان های مرکز جامع مهارت آموزی کشور با زیربنای ۸۴۰۰۰ متر مربع به همت موسسه خیریه دارالاکرام حضرت قمر بنی هاشم (ع) در شهرک ۲۲ بهمن کاشان و بهره برداری از چندین پروژه آموزشی از جمله دبستان پسرانه شهید دکتر حسین امیر عبداللهیان عصر چهارشنبه ۲۳ خرداد۱۴۰۳ با حضور وزیر آموزش و پرورش، رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان ، رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس و جمعی از خیرین ومسئولان شهرستان کاشان برگزار شد.
وزیر آموزش و پرورش در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای خدمت به ویژگی‌های مکتب مدیریتی و حکمرانی شهید رئیسی طی دوران ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: کاری که رئیس جمهور شهیدمان با مجاهدت، اخلاص و تلاش خستگی‌ناپذیر انجام داد بازگرداندن دولت به مسیر اصلی اش بود.
رضا مراد صحرایی به ویژگی‌های دیگر شهدای خدمت از جمله شهید دکتر حسین امیر عبداللهیان اشاره کرد و گفت: شهید امیر عبداللهیان اسوه اخلاق بود و توانست دستگاه دیپلماسی کشور را به خوبی اداره کند. شایان ذکر است: وزیر آموزش و پرورش در سفر نیم روزه خود به شهرستان کاشان ضمن بازدید از چندین پروژه آموزشی با خیرین و مردم دیدار و گفتگو کرد.