1403/05/02امروز :

مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان

Charity School Associon of Isfahan

سال تاسیس : 1378
شماره ثبت : 844
.
تاریخ انتشار: 1403/04/01
بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز اصفهان : رونمایی و انعقاد ۷ تفاهم نامه همکاری با بنگاه های اقتصادی ، اصناف ، بنیادهای علمی آموزشی و صاحبان صنایع

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان مجتبی ملااحمدی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز اصفهان در بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان که در بیست و چهارمین روز از خرداد ماه ۱۴۰۳ در محل هتل مجلل چهارباغ برگزار گردید، اظهار داشت: جشنواره امروز با دو هدف اصلی برگزار شد. هدف اول بوسه زدن به دست خیرین مدرسه ساز و نیک اندیش است و هدف بعد آن است که مردم را به کار خیر دعوت کنیم . ملا احمدی افزود : ما در استان اصفهان خیری داریم که با ۱۰۰ هزار تومان به مدرسه سازی کمک میکند و دیروز هم خیری ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای ساخت یک مجموعه هنرستانی اختصاص داد که ۸۷ هزار مترمربع هنرستان برای دانش آموزان این کشور و این سرزمین بسازد. این نشان می‌دهد عدد و ارقام مهم نیست، مهم آن است که خیرین مدرسه ساز دل های دریایی دارند.
وی ادامه داد: سال گذشته تعهد ۲۴۰ میلیارد تومانی قبلی خیرین، به ۱۵۰۰ میلیارد رسید که هزار میلیارد آن محقق شد. ما در مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان،رویکرد تحولی که ایجاد کردیم و از دو سال پیش آن را دنبال کردیم، نهضت مدرسه سازی که وظیفه و رسالت اصلی مجامع خیرین بود را تعریف محصول قرار دادیم.
سال گذشته سامانه نیک اندیشان، هنرستان های جوار صنعت به عنوان محصول قرار گرفت.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، اذعان داشت: امسال در بحث تعریف محصول چند موضوع را در دستور کار قرار دادیم . با هماهنگی های انجام شده، ۱۰۰۰۰ واحد صنفی و اتحادیه به ۱۰۰۰۰ مدرسه متصل می شود. بهره برداری از سامانه رصد پروژه ها به صورت آنلاین مانیتور می‌کنیم، سعی می‌کنیم این سامانه را در اختیار کشور هم قرار دهیم و به عنوان یک سامانه بتوانیم مسیر پروژه های مشارکتی و مردمی را دنبال کنیم .
ملا احمدی، تصریح کرد: مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی که به عنوان یک رکن در دستور کار قرار داشت با هماهنگی های انجام شده، قرار بر این شد که این موضوع در دستور کار قرار گیرد. امروز ۲۰۰ میلیارد تومان از مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی استان، در راستای مدرسه سازی با امضای استاندار اصفهان منعقد شده است و نقدینگی آن در حال واریز است که این کار انجام شود.
این خیر مدرسه ساز ، ابراز داشت: در این راستا هشت مدرسه را به نام شهدای خدمت در روز های آینده کلنگ زنی می کنیم و تا مهر آینده این پروژه ها را تحویل می‌دهیم.
در هماهنگی با اتاق بازرگانی اصفهان این بنگاه اقتصادی، ۱۰۰ هنرستان را تجهیز می‌کنند. یکی از مجموعه های فعالین اقتصادی، سامانه ای با نام توت را طراحی کردند؛ این سامانه برای توانمندی و توسعه دانش آموزان طراحی شده است
ملا احمدی در پایان خاطرنشان کرد : ما در مجمع خیرین استان اصفهان سرمایه می آوریم و شما برنامه ریزی انجام دهید. ۲۸۰۰ میلیارد در کشور آورده داشتیم و طبق پیش بینی انجام شده، ۱۲۰۰۰ میلیارد تومان محقق شد. گفتنی است در این مراسم علاوه بر تجلیل از خیرین ، رونمایی از کتاب ها و سردیس های تعدادی از خیرین نیز انجام شد و ۷ تفاهم نامه همکاری به امضا رسید